Понеділок, 2021-03-01, 0:55 AM

Вітаю Вас Гість | RSS


3:13 PM
Модні реаліті-шоу: секрети популярності

Модні реаліті-шоу: секрети популярності

реаліті-шоу Все частіше і частіше дівчата почали цікавитися реаліті-шоу про модельний бізнес. Даний напрямок дуже швидко набув свою популярність, і багато відомих телеканалів вирішили транслювати передачі про життя моделей. Тож не дивно, що рейтинги реаліті-шоу про моду досягають в короткі терміни таких висот, яких часто не бачать передачі, які транслюються телевізором роками. І цей успіх виправданий, адже в ефір випускають тільки відомих моделей. Учасниці таких шоу стикаються з багатьма труднощами, але це того варте! Адже пізніше вони мають унікальну можливість зустрітися і поспілкуватися з людьми, які відіграють велику роль в модній індустрії.

Різка любов до подібних реаліті-шоу і моді у дівчат і не тільки почалася у двохтисячних роках. Основна сюжетна лінія шоу полягала в тому, щоб молоді і талановиті, але ще поки невідомі нікому дівчата пробивали собі шлях у високу моду. Найчастіше в честь перемоги в шоу дівчата отримували грошовий гонорар і контракт на співпрацю з дуже відомими модельними агентствами. Зараз же мало що змінилося в умовах шоу про моду, але їх стало все більше.

Радимо цікаві відео від нашого каналу "Краса та здоров'я"

Першим і на даний час найвідомішим шоу був названий легендарний американський проект "Топ-модель по-американськи" (в оригіналі - America's Next Top Model). Він був запущений в 2003 році, показавши всьому світу, чого варті справжні американські моделі і на що вони готові піти заради своєї мрії.

Організація шоу повністю лежала на плечах супермоделі на ім'я Тайра Бенкс. Вона стала продюсером, суддею і, звичайно ж, ведучою власного шоу. Багатьом з екрану було цікаво спостерігати, як наївні, недосвідчені, але талановиті дівчата хочуть спробувати себе в ролі справжніх моделей, випробувати на собі всі труднощі і привілеї даної роботи. З кожним новим випуском завдання комісії ставали все складніше і складніше, в результаті залишалися найсильніші.

Завдання могли бути абсолютно різного характеру. Вони могли бути пов'язаними і з модельним бізнесом, і буденним життям учасниць. Оскільки сама Тайра дуже любить і поважає свою професію, від дівчат вона вимагає багато чого. Вони повинні не тільки чудово виглядати, одягатися, наносити макіяж, але і повинні мати виняткові манери, володіти дисципліною не тільки в кадрі, а й у повсякденному житті.

Призом в America's Next Top Model є контракт з одними з кращих модельних агентств світу, які за весь час виховали тисячі моделей високого класу. Їхні моделі мають велике майбутнє і часто з'являються на глянцевих обкладинках, стають постійними обличчями різних брендів.

2:60

Анонс программы с участием Кати Гордон

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
3:51

Rauf & Faik — LOVE REMAINED YESTERDAY

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
4:09

After-party «Евровидения-2009»

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
Переглядів: 1564 | Додав: abel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar