Середа, 2021-03-03, 5:26 PM

Вітаю Вас Гість | RSS


Як поводити себе в аварійній ситуації на дорозі: поради

Як поводити себе в аварійній ситуації на дорозі: поради

аварійна ситуація на дорозі Як кажуть досвідчені інструктори з водіння, будь-який водій повинен бути готовий до виникнення аварійної ситуації. Навіть якщо сам водій за кермом гранично акуратний і обережний, він не є єдиним учасником дорожнього руху, і тому в неприємну, і навіть небезпечну ситуацію може потрапити з вини тих, хто сидить за кермом інших автомобілів. Саме тому необхідно уявляти, які ситуації можуть виникнути на дорозі, та як треба діяти, щоб вийти з цих ситуацій з найменшими втратами.

Однією з найнебезпечніших ситуацій є лобове зіткнення з іншим автомобілем. Такого зіткнення можна уникнути, з'їхавши з дороги. Водій повинен пам'ятати, що навіть якщо на узбіччі дороги ростуть дерева, чагарник або збудований паркан, зіткнення з цими перешкодами для нього і його пасажирів більш безпечне, ніж зіткнення з автомобілем, що йде прямо на нього. Справа в тому, що ці перешкоди стоять на місці, вони не мають власної швидкістю, а значить і удар при зіткненні з ними буде слабкішим. При цьому треба враховувати, що прямий лобовий удар об такі перешкоди краще, ніж прямий бічний - при бічному ударі автомобіль може буквально обернуться навколо перешкоди, що призведе до додаткових травм пасажирів.

Радимо дізнатися, що віщують Вам зорі, переглянувши аварійний гороскоп

Взагалі, говорячи про можливу аварійну ситуацію, досвідчені автогонщики відзначають, що найголовніше для водія - не розгубитися і намагатися управляти машиною навіть в самих екстремальних ситуаціях. А для того щоб знизити ризик травми водієві треба знати, що розслабляти м'язи в аварійній ситуації не можна ні в якому разі - навпаки, всі м'язи повинні бути напружені до межі. Крім того, автомобіль не можна залишати до тих пір, поки він повністю не зупиниться. Деякі водії забувають про це правило і намагаються вискочити з автомобіля, що рухається, рекомендуючи те ж саме зробити і пасажирам. Але, як показала дорожня статистика, шансів залишитися живим всередині автомобіля набагато більше, ніж в тому випадку, коли відбувається спроба вистрибнути з нього на ходу - небезпечну травму можна отримати від різкого падіння на дорожнє полотно, крім того, дорогою рухаються і інші автомобілі, під один з яких можна потрапити, вискочивши зі свого неконтрольованого авто.

Найбільш небезпечні травми при аварії - це травми голови і шиї. Якщо всі інші травми і переломи можна вилікувати згодом, то ці пошкодження можуть стати фатальними - тому голову і шию треба оберігати в першу чергу.

26:00

Сплит Серия 6

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
2:24

Вилли Токарев — А я в Россию из Америки вернулся

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
1:33

Безумство красок

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
Категорія: Статті-поради | Додав: abel (2019-01-09)
Переглядів: 3151 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar