20 надзвукових лайнерів Boom купує American Airlines

20 надзвукових лайнерів Boom купує American Airlines

Одна з найбільших авіакомпаній світу American Airlines оголосила про придбання 20 літаків Overture у компанії Boom, повідомляє Engadget.

У разі успішної експлуатації компанія планує придбати ще 40 літаків. Зараз стартап Boom, який ще не створив жодного літака, має дві великі угоди – на 60 літаків від American Airlines та на 50 літаків від United Airlines.

На початку року Boom оголосила, що збудує виробничий комплекс у міжнародному аеропорту П’ємонт Тріад у Північній Кароліні. Компанія розраховує розпочати будівництво свого Overture Superfactory наприкінці цього року, а виробництво розпочнеться у 2024 році, хоча перший побудований літак заводу злетить лише десь у 2026 році.

Компанія передбачає, що реактивний літак зі швидкістю 1,7 Маха виконуватиме перельоти між Ньюарком (США) і Лондоном менш ніж за чотири години, а рейс Сан-Франциско – Токіо триватиме близько шести годин. Boom також стверджує, що Overture буде літаком із “нульовим викидом вуглецю” завдяки своїй здатності літати на 100% екологічному авіаційному паливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *