П`ятниця, 2021-02-26, 0:53 AM

Вітаю Вас Гість | RSS


6:08 PM
Домініканська Республіка: коли краще поїхати

Домініканська Республіка: коли краще поїхати

Домініканська Республіка Домініканська Республіка - це активний цілий рік туристичний напрямок. Неважливо, яка пора року, ця країна завжди приймає безліч туристів. На острові практично цілий рік світить Сонце, що дозволяє постійно засмагати і приймати теплі ванни. Так званий вологий сезон триває з квітня до жовтня, а сухий сезон - з листопада до березня. Незалежно від того, який місяць ми виберемо, на Домінікані не відчуємо різницю температур, тому що вони коливаються на одному рівні протягом усього року.

У сезон дощів слід очікувати більш часті дощі і більш високу вологість, але це залежить від того в якому місці ми знаходимося на острові. Саме тому зимові місяці набагато дорожчі, тому що більшість туристів вибирають цей період статистично більш надійної погоди. Крім того, це можливість уникнути ще більш низьких температур в Україні.

Рекомендуємо переглянути цікаве відео про мандри у нашій колекції на Strichka.sm.ua

Домінікана в січні і лютому - теоретично є найкращою поїздкою з точки зору погоди. На два-три градуси нижча температура зі зниженою вологістю може бути більш приємною. Однак потрібно враховувати той факт, що в зимові дати багато туристів не тільки з України, але і з США, скандинавських країн, Німеччини і так далі. Тому, плануючи поїздку в цей період, слід почати пошук готелю та екскурсій завчасно. Екскурсії в Домінікані слід здійснювати з досвідченим гідом, який має великі пізнання про культуру, історію і природу країни.

горбаті кити, бухта самана У період з січня до березня також є можливість побачити горбатих китів, які припливають в бухту Самана на шлюбний сезон і народжують потомство. Місце розміщення в Домініканській Республіці - дуже важливо. Найменш помітні відмінності в погоді протягом року будуть на східному узбережжі в районі Пунта-Кана, тому часто кажуть, що тут стабільна погода. Однак в червні можуть раптово початися теплі дощі. Вони інтенсивні, приходять раптово, але зазвичай тривають недовго. Найбільш сильні тропічні шторми відбуваються найчастіше вночі. Це також час збору тропічних фруктів, таких як манго.

Період з червня до листопада називається періодом урагану. Найбільше вірогідність урагану настає, згідно зі статистикою, у вересні. Звичайно, можна поїхати в Домініканську Республіку і в цей період. Співробітники готелів і турфірм знають, як вести себе в надзвичайній ситуації, і надають необхідну допомогу.

Підсумовуючи, незалежно від того, на які дати ви збираєтеся в Домініканську Республіку, привозьте з собою посмішку, добре ставлення, тому що це буде найкраще свято у вашому житті. Варто оживити свою поїздку, приймаючи участь в додаткових екскурсіях. Це можуть бути пізнавальні поїздки, такі як поїздка на красивий острів Саона або екскурсія півостровом Самана або просто - поплавати з дельфінами і по пірнати серед чудових коралових рифів.

4:18

Я без тебя

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
3:23

KAMON!!! feat Richard Gorn — Фотоаппарат

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
1:20

Расслабление позвоночника

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
Переглядів: 1574 | Додав: abel | Теги: Туризм, Домінікана, відпочинок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar