Офісна тумба як правильний спосіб організації простору

Офісна тумба

Тумбочка – це річ, яка обов’язково повинна перебувати в офісі. Це може бути як додаткове місце для зберігання біля столу співробітника, або як підставка під офісну техніку різних розмірів. Так чи інакше, але без цих меблів важко обійтися в будь-якому кабінеті.

Багато фірм замислюються про те, щоб купити офісну тумбу в останню чергу або не купувати зовсім. Однак це корисна і функціональна річ, без якої обходитися досить складно.

Тумба офісна: варіанти використання

Зберігання канцтоварів. Часто на кабінет закуповується велика кількість паперу, скріпок, ручок та іншого. Але співробітники не використовують весь цей обсяг канцелярії, адже потрібно, щоб щось залишалося про запас. Зберігати запасне офісне приладдя в своєму столі – значить не залишати місця для інших більш важливих речей. Тому тумба офісна – ідеальний варіант для того, щоб скласти там всі запаси офісних дрібниць.

Підставка для техніки. Дуже часто для того, щоб розмістити принтер, факс – використовують звичайний стіл. Але таким чином “розкрадається” простір приміщення. Офісна тумба – це компактний і надійний варіант. До того ж багатофункціональний – в неї ж можна щось і покласти. Більш того, використовуючи тумбу в якості підставки, Ви можете розмістити техніку згідно з правилами ергономіки. Тобто, щоб вона розміщувалася на шляху пересування всіх співробітників. З столом виконати це правило буде важко.

Сховище для документів. Складати документи в офісну тумбу – не дуже зручно. Тут набагато логічніше купити офісну шафу для документів. Але якщо мова йде про відпрацьовані матеріали, або про архів – чому б і ні? Якщо немає необхідності в постійному доступі до певних паперів їх можна заховати в тумбочку.

Підставка для особистих речей. У багатьох компаніях дозволені кімнатні рослини, невеликі статуетки і рамки для фотографій. Є думка, що людина працює краще, якщо поряд знаходяться речі, які її радують. Тому, щоб не закладати робочий стіл, можна купити офісну тумбу. На неї ж можна покласти документи, які повинні знаходитися під рукою під час роботи в разі, якщо на столі місця немає.

У деяких офісах тумбочка частково виконує функцію офісної кухні. В тому сенсі, що співробітники ставлять на неї чайник або кавоварку, а всередині зберігають чашки, каву і чай.

Тумба офісна – це як раз той предмет, який стане ідеальним помічником в економії простору кабінету. Є багато моделей на коліщатках. Їх можна легко переміщати офісом як заманеться. Вони легко ховаються під стіл. Купити офісну тумбу на коліщатках – значить ухвалити рішення на користь раціонального планування кабінету.

Може здатися, що офісна тумба – далеко не головний предмет в кабінеті. Але завдяки їй працювати буде зручніше, зайві речі не заважають. А коли все розкладено по поличках – робочий процес йде набагато продуктивніше. Спробуйте купити тумби офісні – і ви в цьому переконаєтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *