Британська розвідка: російська окупаційна армія в Україні зазнає надзвичайно великих втрат

російська окупаційна армія в Україні зазнає надзвичайно великих втрат

В Україні російсько-окупаційні війська продовжують зазнавати надзвичайно великих втрат на полі бою. Про це йдеться у звіті розвідки Міноборони Великої Британії станом на 12 березня.

“У той час, як росія продовжує зазнавати надзвичайно великих втрат, їхні наслідки відрізняються в різних регіонах країни.

Пропорційно до чисельності населення, найбагатші міста Москва та Санкт-Петербург залишилися відносно “неушкодженими”. Особливо це стосується сімей еліти країни”, зазначили британські розвідники.

Аналітики повідомляють, що 21 лютого російські високопосадовці були сфотографовані в перших двох рядах аудиторії під час промови президента путіна про стан справ в країні. Проте відомо, що ніхто з їхніх дітей не служить в армії.

“У багатьох східних регіонах росії рівень смертності у відсотках від населення в 30+ разів вищий, ніж у москві. Подекуди найбільше втрат зазнають етнічні меншини. В Астрахані приблизно 75% втрат у казахської та татарської меншин”, додали у британській розвідці.

Як у звіті наголошують, оскільки міноборони росії намагається розв’язати проблему постійного дефіциту військових, ізоляція заможніших і впливовіших елементів російського суспільства, швидше за все, залишатиметься головним міркуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *