Функцію перевірки безпеки по всьому світу запускає Instagram

Instagram запустив функцію резервного копіювання безпеки, яку він почав тестувати минулого літа, у всьому світі.

Функція перевірки безпеки надає користувачам необхідні кроки для захисту свого облікового запису, зокрема: перевірку активності входу, перевірку інформації профілю, підтвердження облікових записів, які надають реєстраційну інформацію, та оновлення контактної інформації для відновлення облікового запису, наприклад номера телефону або адреси електронної пошти.

Тепер користувачі можуть завершити перевірку безпеки, перейшовши до «Профіль» і торкнувшись меню у верхньому правому куті, а потім торкнувшись «Налаштування», «Безпека», а потім «Перевірка безпеки».

Компанія також починає впроваджувати функцію «Ваша активність», яка дозволяє користувачам бачити й керувати своєю активністю в Instagram в одному місці. Завдяки новим функціям користувачі тепер можуть масово керувати (видаляти, архівувати) своїм вмістом (публікації, історії, відео та ролики) та взаємодією (коментарі, оцінки «подобається», реакції на наклейку історії тощо).

Крім того, за допомогою функції «Ваша активність» користувачі зможуть сортувати та фільтрувати свій вміст і взаємодію за датою, а також шукати попередні коментарі, оцінки «подобається» та відповіді на історії за певний діапазон дат — усе в одному місці.

Ви також можете використовувати функцію «Ваша активність», щоб знайти вміст, який ви нещодавно видалили або заархівували, переглянути історію пошуку, переглянути посилання, які ви відвідали, і кількість часу, який ви провели на платформі, а також завантажити свій інформації.

Щоб отримати доступ до розділу «Ваша активність», ви можете перейти до свого профілю та торкнутися меню у верхньому правому куті, а потім торкнутися «Ваша активність».

Instagram також повідомив, що тестує новий спосіб для користувачів попросити своїх друзів підтвердити свою особу та відновити доступ до свого облікового запису.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *