Як отримати допомогу переселенцям пояснила влада

Уряд нараховує переселенцям спеціальні виплати. Міністр соцполітики Оксана Жолнович пояснила, як переселенцям одержати виплати.

При цьому вона наголосила, що всі внутрішньо переміщені особи продовжать отримувати виплати від держави навіть після повернення додому, адже їхнє житло може бути зруйноване, а місце роботи постраждати.

Міністерство соцполітики намагається знайти банківські рахунки людей та перерахувати гроші на них, процес полегшить звернення до ЦПАУ. Якщо ж людина не змогла відкрити банківську картку, то гроші надсилаються до запиту до відділення “Укрпошти” або “Ощадбанку”, де кошти зберігаються 30 днів. Гроші, які громадяни не змогли забрати, нікуди не зникають, а накопичуються, – пояснила вона.

Раніше у Мінсоцполітики заявляли, що близько 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб не можуть отримати гроші. у відомстві таку затримку пояснили надто великою кількістю запитів на допомогу.

Від держави переселенцям виплачують по 2000 грн., або по 3000 грн. – на дітей та особи з інвалідністю. Гроші надають громадянам, які перемістилися із зон, де ведуться активні бойові дії чи окупації, а також тим, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання через війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *