ISW: ЗСУ можуть розпочати контрнаступ взимку, щоб продовжити навесні

ЗСУ можуть розпочати контрнаступ взимку

В Інституті вивчення війни заявили про те, що Збройні Сили України, як очікується, продовжать контрнаступальні операції цієї зими, щоб створити передумови для великого контрнаступу навесні.

Американські аналітики привертають увагу до інтерв’ю ABC начальника Головного управління розвідки (ГУР) МО України Кирила Буданова, який заявив, що українські війська мають намір розпочати великий контрнаступ на всій території України навесні 2023 року. Глава української військової розвідки вказав на очікування, що бойові дії будуть найінтенсивнішими в березні 2023 року, і що в ході контрнаступу вдасться звільнити територію “від Криму до Донбасу” та завдати “остаточної поразки російської Федерації”.

“Українські офіційні особи і раніше вказували, що українські сили намагатимуться утримати ініціативу за допомогою серії поточних та наступних контрнаступальних операцій взимку 2023 року. Цей, як повідомляється, запланований великий український контрнаступ навесні 2023 року не буде взаємовиключним з українськими контрнаступальними операціями, які адже українські сили можуть використовувати поточні та наступні контрнаступальні операції цієї зими, щоб створити умови для проведення більш масштабної контрнаступальної операції навесні”, – вважають в американському аналітичному центрі.

Зазначається, що ISW не помітила жодних ознак того, що українські сили “мають намір припинити контрнаступальні операції цієї зими, щоб провести великий контрнаступ навесні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *