Комісію для продавців з України скасував Amazon

Комісію для продавців з України скасував Amazon

Amazon вирішив скасувати на один рік реферальну комісію для продавців з України. Про це повідомила в середу пресслужба “Укрпошти”.

“Ми запроваджуємо спеціальні умови для бізнесу з адресою відправлення в Україні. З 6 вересня ми знижуємо реферальну комісію до 0% на період 12 місяців для всіх українських продавців на Amazon в Європі та Великій Британії”, – повідомив віцепрезидент Amazon EU Seller Services Ксав’є Фламанд.

Зазвичай Amazon стягує комісію з кожного продажу. Раніше реферальна комісія становила від 7% до 17% від ціни, в залежності від категорії. В більшості випадків її розмір сягав 15%.

“Зважаючи на те, що Європейський Союз скасував мита на товари, зокрема й на ті, що пересилаються в посилках з України з 4 червня строком на рік, таке рішення Amazon ще більше покращує умови для експортерів. Таким чином, українським продавцям потрібно буде сплатити лише ПДВ країни призначення, а цей процес на Amazon автоматизовано через систему Import-one-stop-solution (IOSS)”, – прокоментував генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Також за минулий тиждень банки видали підприємцям 2,3 млрд грн кредитів за урядовою програмою “Доступні кредити 5-7-9%”. Загалом з початку дії програми (лютий 2020 року) бізнес отримав 47,7 тисячі кредитів на 140,5 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *