Куди відправитися і що відвідати в Мілані: туристичні поради

Куди відправитися і що відвідати в Мілані: туристичні поради

Мілан є однією зі столиць європейського шопінгу. А куди відправитися за покупками – читайте в цій статті.

Побувавши в цьому чудовому місті, у Вас буде шанс ознайомитися з італійською архітектурою, спробувати на смак їхню кухню, а що найголовніше – зробити покупки. Мілан не славиться великою кількістю культурних пам’яток, одними з яких є:

  1. центральний білосніжний паркан Duomo, на який жителі щороку переводять частину свого бюджету;
  2. знаменитий оперний театр La Skala;
  3. замок Сфорца.

А ось шопінг в Мілані просунутий дуже добре: він зручний і магазини розташовані на близькій відстані один від одного, що значно заощадить Ваш час і сили. Шопінг здійснюється на трьох основних вулицях: Вітторіо-Еммануеле, Монтеаполоне і Торіно. Що дивно – ці вулиці містять абсолютно різні за ціновими категоріями бутики. А тепер докладніше про кожну з них.

Вулиця під назвою Вітторіо-Еммануеел

Вулиця під назвою Вітторіо-Еммануееле – вулиця так званого середнього класу бутиків. На ній розташовані такі магазини як Зара, Манго, Ріплі й інші. Також на цій вулиці розташований знаменитий центральний італійський універмаг Ла Рінашенте. Цікаво, що його відмінність від нашого ЦУМу дуже велика: відрізняються не тільки колекції в продажу, а ще й атмосфера. Протягом цілого дня в магазині багато людей, які роблять покупки, на відміну від ЦУМу, куди люди приходять вкрай рідко. Атмосфера Ла Рінашенте досить схожа зі звичайним магазином, в якому просто приємно робити покупки або захоплюватися красивим колекціями.

Шопінг на вулиці Монтеаполеоне

Вулиця з люксовими магазинами називається Монтеаполеоне. Від цієї головної вулиці є і відгалуження, на яких також розміщені схожі дорогі бутики. Ця вулиця є столицею мод всього Мілана. На ній Ви знайдете такі дорогі бренди як Дольче Габбана, Валентино і багато іншого. Прогулюючись цією вулицею, Ви маєте можливість абсолютно випадково зустріти знайомі обличчя відомих людей з індустрії мод.

Недорогі магазини на вулиці Торіно

Недорогі магазини розташовані на вулиці Торіно, на якій розташовані магазини з взуттям і одягом. Взуття виключно італійського виробництва і одяг місцевих дизайнерів можна придбати порівняно дешево.

Крім шопінгу на кожній вулиці Ви зможете розслабитися в кафе або ресторанах за келихом місцевого вина або відвідати мережу італійського морозива Gelato. Підсумком дня може стати цікава прогулянка районом Брера, в якому Ви можете побачити безліч цікавого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *