Lamborghini відновить виробництво Aventador, але лише ті, що згоріли у вогні

Lamborghini Aventador

15 суперкарів, знищених у пожежі на вантажному судні, буде збудовано заново.

Суперкар “Авентадор”, що протримався на конвеєрі “Ламборгіні” понад 10 років, повинен був остаточно піти в історію після випуску 600 “прощальних” купе та родстерів у виконанні Aventador LP 780-4 Ultimae. Але втрутився випадок: одразу 15 таких машин було знищено у пожежі на вантажному судні Felicity Ace, що трапився близько місяця тому.

Загалом корабель віз із Німеччини до Сполучених Штатів щонайменше 85 автомобілів італійської марки, переважно – кросовери Urus. Глава компанії Стефан Вінкельман підтвердив на круглому столі з американськими та британськими журналістами, що всі “Ламбо”, які не доїхали до покупців, будуть перевипущені.

Зауважимо, “ультимативний” Aventador забезпечили 6,5-літровим V12 на 780 к.с. та 720 Нм, що дозволяє набрати сотню за 2,8 секунди та розігнатися до максимальних 355 км/год. Суперкар отримав повнокероване шасі, новий обвіс і виявився на 25 кг легшим за ранню S-версію.

Крім “Ламбо”, разом із судном було знищено 189 автомобілів Bentley. Більша частина їх компанія Крю зможе замінити найближчим часом, решта – до кінця нинішнього року. Також німецькому концерну доведеться перевипустити близько 1800 машин Audi. Загалом, Volkswagen Group втратила у цій пригоді під 4 тисячі автомобілів загальною вартістю 401 мільйон доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *