Над центром Москви літають безпілотники і вибухають, в тому числі в Кремлі

Над центром Москви літають безпілотники і вибухають, в тому числі в Кремлі

Увечері 3 травня російські пабліки і пропагандистські ЗМІ повідомили, що в центрі Москви знову бачили безпілотник, пізніше в Telegram-каналах публікували відео стовпа диму.

Згідно з опублікованими відео, БПЛА помітили о 17:38 в районі Великої Полянки. Пізніше також з’явилося відео стовпа диму, як стверджується в повідомленні, “десь у центрі”.

Раніше мер Москви Сергій Собянін ухвалив рішення про введення з 3 травня заборони на запуск безпілотних літальних апаратів у російській столиці, за винятком БПЛА, які використовують за рішенням органів державної влади.

Повідомлялося, що таке рішення ухвалили для запобігання несанкціонованому використанню дронів, яке нібито може ускладнити роботу правоохоронних органів.

У пресслужбі Кремля заявили, що українські безпілотники “намагалися завдати удару” по кремлівській резиденції президента РФ Володимира Путіна вночі 3 травня. Так звану атаку Кремль назвав “спланованою терористичною акцією” і “замахом на президента Росії”.

Речник президента Зеленського Сергій Никифоров заявив, що Україна не має інформації про так звані нічні атаки на Кремль. А те, що відбулося у Москві, за його словами, вочевидь є нагнітанням росіянами ситуації перед 9 травня.

Російські депутати відразу закликали пустити ракети по резиденції Зеленського.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не атакувала Путіна, а воює на своїй території, і захищається від агресора – Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *