Наймасштабнішу лісову пожежу гасять у Греції

Пожежа, що спалахнула пізно ввечері в середу в горах Геранея в 90 кілометрах на захід від грецької столиці, є однією з найбільших за останні 30 років і виникла на початку туристичного сезону, повідомив грецькому телеканалу АНТ-1 начальник афінської служби пожежної охорони Стефанос Колокуріс.

За його словами, пожежникам вдалося взяти під контроль головний фронт загоряння, але за станом на вечір суботи в передмістях Афін залишилося “декілька активних пожеж”, багато районів міста були накриті шаром попелу.

У неділю міністри грецького уряду повинні були відвідати район затоки Корінфа, щоб оцінити з місцевими чиновниками масштаб збитку і обговорити фінансову допомогу регіону. Повідомлень про поранених і загиблих не надходило, але кілька десятків будинків були пошкоджені або зруйновані вогнем, а жителі деяких населених пунктів були евакуйовані.

За даними ЗМІ, вогнем було знищено близько 54 відсотків густих соснових лісів та 6,1 відсотка гірського ланцюга, яка є частиною мережі грецьких природних заповідників.

Еутіміос Леккас, професор кафедри вивчення екологічних лих в Афінському університеті, уточнив, що в результаті пожеж було спалено понад 55 квадратних кілометрів соснового лісу та інших земель, деякі з яких є сільськогосподарськими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *