Падіння криптобіржі FTX: засновник на допиті заявив, що зникло 663 мільйонів доларів

Сем Бенкман-Фрід

Аналітична компанія Nansen стверджує, що приблизно 662 млн доларів у токенах таємним чином витекли з міжнародних бірж FTX та США, а криптомагната Сема Бенкмана-Фріда допитала поліція Багам. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Згідно з твердженням Elliptic, початкові ознаки свідчать про те, що майже 475 мільйонів доларів було вкрадено в ході незаконних транзакцій, причому стейблкоїни та інші вилучені токени швидко конвертувалися в Ether на децентралізованих біржах — “звичайна техніка, яку використовують хакери, щоб запобігти вилученню їхнього прибутку”.

Дані інвестиційних матеріалів, з якими ознайомилася Financial Times, свідчать, що у четвер FTX Trading International мала лише 900 мільйонів доларів ліквідних активів проти 9 мільярдів доларів зобов’язань.

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао заявив, що його компанія призупинила депонування FTT, токена FTX, щоб запобігти можливому впливу сумнівних додаткових поставок на ринок.

FTT впав на 21% до 1,65 долара, хоча станом на 8:26 ранку в Лондоні відновився приблизно до 2 доларів.

Криптобіржа Kraken заявила, що знає особу зловмисника, який здійснив несанкціоноване виведення коштів з платформи конкурента FTX. Зловмисник перемістив деякі кошти з рахунку Kraken на гаманець, який вони використовували для зберігання вкрадених токенів.

Раніше повідомлялося, головний виконавчий директор FTX Сем Бенкман-Фрід — криптопідприємець, відомий тим, що надає фінансову допомогу компаніям у цій галузі, які переживають труднощі — наразі сам потребує допомоги.

Також криптовалютна біржа Binance раніше заявила, що не купуватиме проблемну криптобіржу FTX.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *