Перший у світі супутник 6G відправив на орбіту Китай

Перший у світі супутник

Зазначається, що супутник 6G успішно вийшов на орбіту разом з 12 іншими з тайюанського центру запуску супутників в провінції Шаньсі. Перший тестовий супутник має показати, наскільки добре працює експериментальна технологія. До того ж він має спеціальну систему моніторингу стихійних лих та має запобігати лісовим пожежам. Про це повідомляє BBC.

Видання Yicai зазначає, що супутник вивели у космос на ракеті-носії «Чанчжен-6». Також на борту ракети були аргентинські супутники. Це вперше китайська ракета-носій нового покоління виводить іноземні апарати в космос.

Експериментальний апарат мережі 6G розробили в компанії Chengdu Guoxing Aerospace Science and Technology спільно з Китайським університетом електронних наук і технологій та компанією Beijing MinoSpace Technology.

Зазначається, що діапазон частот зв’язку шостого покоління вперше буде розширено до терагерцового. Очікується, що 6G забезпечить швидкість в 100 разів більше, ніж 5G.

Нагадаємо, вперше Міністерство науки й технологій Китаю заявило, що створить 2 робочі групи для розробки 6G, ще у листопаді 2019 року. Одну з груп мали складати урядовці профільних департаментів, а другу — представники 37 університетів, інститутів, компаній. А 1 листопада 2019 року у Китаї запустили найбільшу у світі мобільну мережу 5G.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *