Під загрозою провалу опинився проект автомобіля Apple

Проект Apple із розробки автономного автомобіля залишив черговий співробітник керівної ланки. Йдеться про Джо Басса – голову відділу розробки програмного забезпечення.

Для розуміння – проект залишила ключова постать, оскільки програмне забезпечення в безпілотному автомобілі – це його ядро. Мотивація топ-менеджера офіційно не розкривається, але наші закордонні колеги вважають, що все криється в проблемах керівництва корпорації, оскільки воно не може й досі визначитись із напрямком розвитку проекту “Титан”.

Справа в тому, що компанія має два варіанти. Перший – створювати повністю автономну машину. Другий – робити транспорт, де автопілот грає допоміжну роль. Проблема в тому, що нічого революційного компанія Apple зробити не зможе, тому що на ринку дуже багато гравців.

У разі напівавтономного транспорту серед конкурентів буде, фактично, весь світовий автопром. Щодо першого варіанту, тут конкурентів теж вистачає. Найголовніший – Google.

Саме ця компанія стала одним із піонерів розвитку безпілотного транспорту, вступивши в гру близько десяти років тому. Apple ж включилася у цю гонку із сильним запізненням.

До речі, ходять чутки, що проект Apple можуть взагалі заморозити або закрити. У будь-якому випадку, відхід більшості ключових співробітників, а за минулий рік з “Титану” звільнилися сім керівних фахівців, говорить про те, що у компанії виникли серйозні проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *