Платежі у криптовалюті почне приймати Uber

Генеральний директор Uber Дара Хосровшахі (Dara Khosrowshahi) заявив, що компанія може почати приймати оплату за свої послуги у криптовалюті. Про це він розповів під час інтерв’ю CNBC.

“Так само, як ми приймаємо всі види місцевої валюти, ми плануємо розглянути криптовалюти та/або біткоїни як засіб для здійснення транзакцій. Це добре для бізнесу, це добре для наших клієнтів та наших співробітників, тому ми обов’язково це розглянемо. Якщо в цьому є вигода, якщо в цьому є потреба, ми зробимо це, але ми не збираємося робити це лише в рамках рекламної акції”, — наводить джерело слова пана Хосровшахі.

Останнім часом все більше компаній розглядають можливість використання криптовалюти у своєму бізнесі. Наприклад, раніше цього тижня фінансовий директор Twitter заявив, що компанія вивчає можливість розпочати використання біткоїнів.

Довідка

Uber – американська міжнародна публічна компанія з Сан-Франциско, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв та доставки їжі. За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм та відстежує її переміщення до вказаної точки. У більшості випадків водії використовують власні автомобілі, а також машини таксопарків або партнерів. У більшості країн 67% оплати переходять водію, 33% перераховуються Uber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *