Правляча партія Грузії не проголосувала в ПАРЄ за визнання росії диктатурою

ПАРЄ

Члени правлячої у Грузії партії “Грузинська мрія” не голосували за резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи про визнання країни-агресорки російської Федерації диктатурою і яка закликає не визнавати президента рФ Володимира путіна легітимним після завершення його поточної каденції.

Резолюцію ПАРЄ підтримала представниця грузинської опозиційної партії “Громадяни” Кетеван Туразашвілі.

Голова делегації “Грузинської мрії” в ПАРЄ Іраклія Чіковані заявив, що частина представників партії влади перебувають спостерігачами у Польщі, де 15 жовтня відбуваються парламентські вибори.

Також заявив, що він “мав інші справи”, які нібито затримали його у Страсбурзі.

“Якщо ми обговорюємо щось із РФ або говоримо про щось, то це відбувається лише з одного завдання – відновлення нашої територіальної цілісності та становище наших співгромадян на окупованих територіях”, – сказав Чіковані.

На запитання, чи є рФ диктатурою, представник партії влади в Грузії відповів, що у росії “є проблеми, пов’язані з повноцінною дією демократії”.

Це не перший випадок, коли правляча партія Грузії не підтримує резолюцію ПАРЄ. Минулого року вони не приєдналися до заклику визнати рФ терористичною державою.

13 жовтня ПАРЄ визнала росію диктатурою. Також Асамблея закликала всі держави Ради Європи не визнавати легітимність путіна після завершення його чинного терміну.

Минулого року ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій російський режим назвали терористичним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *