Про шкоду тютюнопаління у Канаді по-новому попереджають

Про шкоду тютюнопаління у Канаді по-новому попереджають

Два десятиліття тому в Канаді почали друкувати графічні попередження на пачках цигарок, що започаткувало міжнародну тенденцію, — нагадує The Guardian. Сьогодні вона готується стати першою країною у світі, де попередження будуть розміщені на кожній цигарці. “Проблема пов’язана з тим, що ці повідомлення, можливо, втратили свою новизну та ефективність”, — заявила міністр психічного здоров’я та наркології Керолін Беннетт.

Уряд очікує, що зміни набудуть чинності у другій половині 2023 року. Хоча текст на сигаретах може змінитися, поточний варіант звучить так: “Отрута в кожній затяжці”. Беннетт також представила розширені тексти попередження на цигаркових пачках, які включають довший список наслідків куріння (рак шлунка, колоректальний рак, діабет тощо).

Старший аналітик Канадського онкологічного товариства Роб Каннінгем сподівається, що попередження безпосередньо на цигарках стануть світовим трендом. “Це попередження, яке ви просто не зможете ігнорувати, — зазначив Каннінгем. — Воно буде доходити до кожного курця з кожною затяжкою”.

Відсоток курців у Канаді неухильно знижується протягом багатьох років. Сьогодні лише 10% канадців регулярно палять. Уряд прагне скоротити цей показник удвічі до 2035 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *