Про ситуацію в Україні будемо говорити на саміті НАТО – Меркель

Лідери НАТО обговорять ситуацію в Україні, співробітництво Альянсу з Києвом, а також загрози з боку Росії. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель перед початком саміту НАТО в Брюсселі.

“Ми будемо говорити про ситуацію в Україні, де, зрозуміло, бачимо великі виклики. Також про співробітництво НАТО з такими державами, як Грузія, Україна”, – сказала очільниця німецького уряду.

За її словами, на порядку денному саміту стоять теми, які турбують усіх членів блоку, зокрема щодо Росії, а також Тихоокеанський регіон, посилення Китаю, виведення міжнародного військового контингенту з Афганістану та подальша доля цієї країни.

Меркель наголосила, що дедалі більшого значення набувають гібридні виклики, кібератаки та особливо – кампанії з дезінформації (особливо з боку Росії), яких зазнали багато партнерів по Альянсу, зокрема Німеччина.

Політик зазначила, що лідери НАТО також обговорять загрози, які вони спостерігають у Білорусі останнім часом.

Буде обговорено концепцію “НАТО-2030”, яка дає відповідь на виклики, з якими стикається Альянс, зазначила глава уряду Німеччини. За її словами, ФРН повністю підтримує цю стратегію, яка визначає чітку реакцію НАТО на загрози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *