Провести Євробачення планують у Латинській Америці

Провести Євробачення планують у Латинській Америці

Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2023” мають намір провести у Латинській Америці. У Європейському мовному союзі (EBU) пояснили, чому було ухвалено таке рішення.

Виконавчий супервайзер пісенного конкурсу Євробачення Мартін Остердал сказав:

“Унікальний формат Євробачення щороку знаходить нових шанувальників по всьому світу, і ми не можемо дочекатися розширення бренду в цій надзвичайно різноманітній частині світу”.

Минулого року пісенний конкурс у YouTube дивилися 75 мільйонів користувачів по всьому світу, при цьому країни Латинської Америки входять до найефективніших ринків для країн, що не беруть участь. Серед них найбільшу кількість переглядів контенту зафіксували в Аргентині, Бразилії, Чилі та Мексиці.

Вже оголошено список продюсерів, які займатимуться організацією конкурсу та пошуком міста. Нагадаємо, що після перемоги українського гурту Kalush Orchestrа Україна приступила до організації проведення Євробачення-2023. Однак невдовзі стало відомо, що Європейська мовна спілка позбавила Україну права на проведення конкурсу. Також повідомлялося, що Євробачення-2023, можливо, пройде у Великій Британії, проте від цієї ідеї відмовилися, посилаючись на недостатню безпеку для його проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *