Що може вбити біткоін розповів мільярдер

Інвестор-мільярдер і засновник інвестиційної компанії Bridgewater Associates Рей Даліо (Ray Dalio) заявив в ході недавнього інтерв’ю, що він все більше вірить в біткойн, але допускає, що влада великих країн може вбити криптовалюту.

Рей Даліо попередив інвесторів про небезпеку збереження свого прибутку готівкою. Посилаючись на популярну приказку «Гроші – це сміття», Даліо визнає цінність біткоінів та інших активів як засобу заощадження. Він сказав, що всі альтернативи готівці і традиційним фінансовим активам є «гідними розгляду».

Однак засновник Bridgewater вважає, що регулятори можуть в кінцевому підсумку спробувати зупинити зростання біткоінів, якщо він стане “занадто успішним”.

“Я думаю, в кінці кінців, якщо біткоін стане дійсно успішним, вони спробують його вбити”.

Нещодавно біткоін визнали на державному рівні в Сальвадорі. Даліо стверджує, що ця центральноамериканська країна не може створити достатню противагу діям Індії і Китаю проти біткоінов.

Азіатські гіганти видали закон, що забороняє всю комерційну діяльність, пов’язану з біткойнами і криптовалютою. Китай зайшов так далеко, що заборонив весь сектор майнінгу, що призвело до нового розпродажу криптовалюти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *