США недостатньо підтримують Україну, каже ексдержсекретар Трампа

США недостатньо підтримують Україну

Очільник Держдепу США часів Дональда Трампа Майк Помпео вважає недостатніми зусилля чинної американської адміністрації на підтримку України у війні проти росії. Про це Помпео розповів у інтерв’ю “Європейській правді”, перебуваючи у Києві.

Помпео, який, за даними американських ЗМІ, може взяти участь у президентських перегонах 2024 року, вважає, що війна в Україні передусім є викликом для Європи, тож, на його думку, європейці повинні робити більше, ніж роблять зараз.

Але, за його словами, це не означає, що у продовженні підтримки України немає глибокого американського інтересу.

“Я вважаю, що ми робимо недостатньо для підтримки України, а те, що робимо – робимо недостатньо швидко. Трагедія полягає у тому, що ми могли би надати Україні таку підтримку, за якої би все це вже закінчилося – але не зробили цього”, – сказав політик.

Помпео додав, що в обох політичних партіях США можна знайти тих, хто цим не погодиться. “Але я переконаний, що допомога вам має для Америки неймовірне значення”, – зауважив він.

За словами Помпео, він особисто хотів би, щоби США надавали Україні більше зброї та робили це швидше.

“Наразі американська адміністрація дуже повільна у цих рішеннях і надто занепокоєна тим, як не спровокувати путіна. Саме це є причиною затримок. Через це, та через те, що ви не отримали далекобійну зброю тощо, ситуація (на фронті. – Ред.) зараз така, як ми бачимо”, – зауважив ексглава Державного департаменту США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *