Тренди офісних меблів в цьому році: що зараз актуально

Тренди офісних меблів в цьому році

Офісні меблі – це дуже важливе і серйозне питання. Адже правильна організація меблевого простору впливає на працездатність колективу, а, отже, і на успіх компанії в цілому. І хоча модні тенденції і тренди багатьом керівникам можуть здатися чимось не настільки актуальним, поспішаємо вас переконати: меблева мода в чомусь навіть перевершує моду одягу та іншого. Чому – ми пояснимо в цьому матеріалі.

Імідж – наше все

Як відомо, зустрічають по одягу. Будь-то людина або компанія. І коли черговий відвідувач входить в ваш офіс принципово важливо справити на нього позитивне враження. Від цього залежить, чи піде людина зберігши свій статус випадкового відвідувача, або офіс покине ваш діловий партнер або новий перспективний клієнт.

Відповідність тенденціям офісної моди говорить про компанію як про серйозного суб’єкті ділового світу. Для розробки іміджу та корпоративного дизайну виділяють колосальні гроші і витрачають багато часу. Але воно того варте. Згідно з дослідженнями, фірма, яка має своє іміджеве обличчя, є більш успішною, ніж інші. Більш того, у аудиторії рівень довіри і бажання працювати з компанією, у якої є свій власний стиль, досить високий. У той же час, до скромних фірм, які не приділяють достатньої уваги своєму стилю, рівень схильності вкрай малий.

Не всім по кишені створювати свій індивідуальний корпоративний імідж. Проте, можна грамотно обставити офіс – і ось вже половина справи зроблена. До того ж, навіть наявність стійкої корпоративної концепції не виключає слідкування за модними меблевим віянням. Якщо ваш офіс відповідає останнім тенденціям зі світу меблевої моди, це характеризує компанію як суб’єкта діяльності, який педантично підходить до всіх питань, ретельно моніторить ринок суміжних сфер і може оперативно змінюватися, що сучасному світі вкрай важливо.

Що зараз актуально в світі меблевої моди

Округлі, плавні форми меблів. Від чітких ліній, гострих кутів творці меблів поступово відходять. М’які контури більш стильно виглядатимуть в інтер’єрі. Більш того, згідно з думкою більшості психологів, круглі столи розташовують до продуктивного діалогу, взаєморозумінню і, як наслідок, міцним діловим союзам. Однак плавність ліній актуальна і для шаф для документів, тумб, одежних шаф. Це створює спокійну і врівноважену атмосферу. Що в сучасному ритмі багатозадачності і постійних змін дуже до речі для забезпечення емоційного фону співробітників компанії.

Колірні контрасти

Все більше компаній схиляються до того, щоб оформляти офіс в класичній чорно-білій гамі. Чорні меблі на тлі білих стін – це стильно, по-діловому, налаштовує на робочий лад. Проте, на масовому ринку стабільно користуються попитом сірі і бежеві тони. При облаштуванні офісу варто пам’ятати про те, що чим світліші стіни, тим більше виділятися повинні меблі. Якщо мова йде про творчу атмосферу, то тут прийнятні і світлі стіни, і світлі кольорові меблі. Загальний фон кабінету не повинен бути темним. Це дає додаткове навантаження на очі і сприйняття.

Сталеві конструкції

Використання сталі як елемента меблевого дизайну є ознакою стилів модерн і хай-тек. Ці дві течії найбільш популярні, адже здатні створити ділову атмосферу. Крім того, всі технічні новації відмінно вписуються в запропоновані концепції. Поєднання дизайну і технологій в рази збільшує позитивне враження про офіс в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *