Україна звільнили Херсон від російських окупантів

Україна звільнила Херсон

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував інформацію про захід Збройних Сил України в окупований з початку повномасштабної війни, розв’язаної Росією, Херсон.

“Сьогодні – історичний день. Ми повертаємо Херсон. Станом на зараз наші оборонці – на підступах до міста, залишається ще зовсім трохи і починаємо заходити. Але спеціальні підрозділи вже у місті. Херсонці чекали. Ніколи не відмовлялись від України. Надія на Україну завжди виправдовується – і Україна завжди повертає своє”, – наголосив президент у вечірньому зверненні.

Глава держави додав, що щасливий бачити, як люди попри всі загрози берегли українські прапори і вірили в Україну.

“І навіть коли ще місто не повністю очищене від ворожої присутності – самі херсонці вже прибирають з вулиць та будівель російську символіку і будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні. Так само було і в усіх інших містах, звільнених нашими захисниками. Так само буде і в тих містах, які ще очікують на наше повернення. Україна прийде до всіх своїх людей”, – наголосив Зеленський.

Президент подякував кожному підрозділу Сил оборони, які забезпечують зараз проведення цієї наступальної операції на півдні і які наближали сьогоднішній день для Херсонщини.

Також глава держави опублікував відео з Херсона, де можна побачити, як військові спостерігають за тим, як херсонці у світлі вогнища та фар автомобілів святкують повернення ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *