Українські гарбузи аграрії експортують до Великої Британії

Українські гарбузи аграрії експортують до Великої Британії

Аграрії Херсонської обл. експортують гарбузи сорту Хантер до Великої Британії. Така співпраця дуже вигідна для обох країн, адже ціна у 3-5 грн/кг для європейців невелика, а для фермерів України це чудова можливість швидко продати товар і залишитися з хорошим прибутком навіть за умов карантину.

Зазначається, що продукція з Півдня відмінно переносить транспортування, без перешкод проходить усі суворі критерії відбору на кордоні та користується незмінно високим попитом у покупця.

Коментар: “Гарбузи цього сорту відрізняються компактними розмірами, мускатно-горіховим смаком й невеликою кількістю насіння всередині плоду“, — розповів Володимир Щиров, головний агроном підприємства “Фаворит”.

Він зазначив, що у 2020 р. у господарстві залучили під посів гарбуза відразу 80 га і не помилилися, адже продукція має відмінний попит не лише в Україні, а й за кордоном.

Наразі збирають останній урожай гарбузів цього сезону.

Коментар: “Обрізаємо гарбузи та складаємо продукцію до контейнерів. Строго стежимо, щоб не було пошкоджень, адже це негативно вплине на транспортування. На цьому наша робота закінчується й продукція потрапляє на сортувальну лінію, де вже автомат відмиє кожен гарбузик від бруду, висушить i розкладе по ящиках“, — розповіла працівниця фермерського господарства.

Цікаво, що швидкість сортування вельми висока — чотири гарбузи на секунду, а навантажені машини виїжджають з України до Великобританії практично щодня.

За екологічною чистотою товару та відсутністю всередині плодів нітратів стежать фахівці відповідних служб.

Гарбузи, які відправлять на експорт у Велику Британію, сертифіковані й регулярно проходять лабораторний фітосанітарний аналіз на предмет безпеки для споживача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *