Візит до України запланував глава дипломатії ЄС

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель має намір найближчим часом відвідати Україну з візитом. У рамках поїздки він хоче вирушити на Донбас.

Жозеп Боррель може прибути в Україну на запрошення Дмитра Кулеби, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

“Жозеп Боррель підтвердив намір найближчим часом відвідати Україну з візитом на запрошення Дмитра Кулеби, включаючи візит на Донбас”, — йдеться у повідомленні.

За даними відомства, глава українського МЗС поінформував Борреля про ситуацію з безпекою на Донбасі та вздовж держкордону України, а також про загрозу підготовки Росії до нової хвилі агресії.

Також Дмитро Кулеба закликав ЄС прискорити роботу над розробкою механізмів комплексного пакету стримування РФ від подальших агресивних дій, включаючи жорсткі економічні санкції проти Росії у разі розширення агресії.

Глава МЗС подякував ЄС за багаторічну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, зусилля щодо зміцнення стійкості української економіки та посилення безпеки нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *