Закрити сотні відділень може “ПриватБанк”

Згідно із затвердженою урядом Стратегією розвитку «ПриватБанку» до 2024 року, в установі хочуть скоротити операційні витрати на 3 мільярди і звільнити понад 6 тисяч співробітників.

Нова стратегія пропонує розділити банк на “хороший” і “поганий” з подальшою приватизацією “хорошого”.

Зокрема, модель «хорошого» банку передбачає, що до 2024 року в ньому працюватимуть 15,5 тисяч співробітників. Наприкінці 2020 року в фінустанові працювали 21,6 тисячі осіб.

Також банк ліквідує близько 300 відділень. У стратегії зазначено, що їх повинно бути 1250, а зараз налічується вже 1574.

«Цільова модель «хорошого» банку зі штатом близько 15 тисяч співробітників і 1250 відділеннями. Цільовий розмір операційних витрат – 8,3 млрд грн, порівняно з 11,4 млрд грн на сьогоднішній день», – зазначається в документі.

Водночас, профспілка “ПриватБанку” просить не звільняти співробітників фінустанови. Працівники прохають керівництво скоротити витрати на утримання автопарку, охорону, PR та ЗМІ.

«Банк купує нові Toyota на 100 млн грн. Для потреб філій правильно, але це лише половина суми, переважно новий транспорт отримало керівництво», – зазначили співробітники «ПриватБанку».

Нагадаємо, 11 серпня Кабінет міністрів затвердив оновлену стратегію розвитку державного «ПриватБанку» до 2024 року. Вона спрямована на поліпшення операційної системи і збільшення інвестиційної привабливості фінустанови.

За підсумками січня-квітня 2021 року «ПриватБанк» став найприбутковішим банком України з результатом у 6,046 млрд гривень.

Упродовж одного-двох років, запланована приватизація «ПриватБанку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *