Збудувати зерновий термінал для допомоги Україні планує Польща

Збудувати зерновий термінал для допомоги Україні планує Польща

Польща планує збудувати зерновий термінал складською площею близько 100 тис. т. Це дозволить експортувати у великих масштабах як українське, так і польське зерно. Про це йшлося під час засідання у міністерстві сільського господарства Польщі під керівництвом віцепрем’єр-міністра, міністра сільського господарства РП Генріка Ковальчика.

Учасники засідання проаналізували ситуацію із можливістю транспортування сільськогосподарської та харчової продукції з території України. Проблеми логістики обговорювалися у трьох основних місцях: на прикордонних переходах, залізничному транспорті та морпортах.

Польські держслужбовці відмітили, що найважливішим завданням є подальше удосконалення роботи прикордонних пунктів шляхом збільшення кількості ветеринарів, а також можливе будівництво тимчасових складів на кордоні з Україною.

“Важливо покращити можливості залізничного руху для 15 поїздів на базі вагонних візків, які мають українці, щоб можна було транспортувати зерно безпосередньо в українських вагонах у порт у Гданську”, — заявив віцепрем’єр-міністр Ковальчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *