5 підводних човнів окупанти вивели в море з Севастополя

5 підводних човнів окупанти вивели в море з Севастополя

Із Севастополя в море вивели п’ять підводних човнів із семи, які перебувають у складі Чорноморського флоту рф.

За даними кореспондента видання Крим.Реалії, у Південній бухті Севастополя стоять дві субмарини проєкту 636.3 “Варшав’янка” зі складу 4-ї окремої бригади підводних човнів. Підводні човни пришвартовані до причалів на східному березі бухти.

Повідомляється, що у складі ЧФ росії є 6 підводних човнів проєкту “Варшав’янка”: Б-261 “Новоросійськ”, Б-237 “Ростов-на-Дону”, Б-262 “Старий Оскол”, Б-265 “Краснодар”, Б-268 “Великий Новгород” і Б-271 “Колпіно”. А також субмарина “Алроса” проєкту 877В “Палтус”.

За даними видання, 28 червня “Алроса” вийшов на ходові випробування після 8-річного ремонту в 13-му судноремонтному заводі ЧФ рф. Субмарина відійшла від заводського причалу в Кілен-бухті і, пройшовши бонову браму, вийшла на зовнішній рейд Севастополя.

Нині у Чорному морі перебувають 5 із 7 підводних човнів Чорноморського флоту РФ, з них 4 – в стані готовності до ведення бойових дій і 1 – на ходових випробуваннях.

Субмарини проєкту «Варшав’янка» є носіями крилатих ракет типу “Калібр”. Також після проведеної модернізації цей вид ракет може нести “Алроса”.

Раніше повідомлялося, що з головної бази Чорноморського флоту росії в окупованому Севастополі в море виведені майже всі кораблі з ракетною зброєю на борту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *