Amazon отримала ліцензію на запуск супутників для створення конкуренції Starlink

Amazon отримала ліцензію на запуск супутників

Найбільший маркетплейс, заснований Джеффом Безосом, днями отримав від регулятора США ліцензію на виведення у космос групи супутників із кількох тисяч пристроїв для створення власної мережі супутникового Інтернету Kuiper.

У статті говориться, що Федеральна комісія зі зв’язку США схвалила проект Amazon із запуску на навколоземну орбіту 3236 супутників зв’язку. Також у документі описано правила їхнього використання та заходи безпеки з метою недопущення зіткнення сателітів один з одним або з іншими літальними апаратами.

За планами розробників, Kuiper дасть можливість запустити глобальну мережу високошвидкісного інтернету для користувачів у всіх куточках земної кулі. Серед іншого, державний регулятор також вимагає від компанії переконатись, що за сім років супутники можна буде безпечно вивести з користування.

Якщо компанія розпочне роботи зараз, то перші приймальні супутники Kuiper вирушать у космос вже через кілька місяців. Нагадаємо, головний конкурент Amazon – SpaceX – планує наростити чисельність свого супутникового угруповання до 30 тис літальних апаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *