Безпілотники Bayraktar отримала польська армія

Безпілотники Bayraktar отримала польська армія

На озброєння польської армії надійшли бойові безпілотники Bayraktar з Туреччини. Про це повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.

“У випадку з Bayraktar – це безпілотники, які, з одного боку, виконують розвідувальні завдання, а з іншого – будуть готові до виконання ударних місій. Це важливий етап у процесі модернізації ЗС Польщі, оснащення польської армії сучасною технікою. Розпочинаємо процес передачі комплексів Bayraktar військовим підрозділам”, – сказав Блащак на брифінгу для ЗМІ в 12-й базі безпілотників у населеному пункті Мирославець Західнопоморського воєводства.

Він додав, що їх замовили ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Натомість успішне використання Україною цих безпілотників показує їх ефективність і потребу мати такого типу БпЛА у своїй армії.

Блащак наголосив, що перший комплекс Bayraktar у складі шести безпілотників перебуває в 12-й базі, обслуговуючий персонал пройшов відповідний вишкіл у Туреччині.

Також за його словами, крім безпілотників у турецької сторони було замовлено і вже доставлено до Польщі радари і станції контролю.

Польща продовжує збільшувати свої витрати на оборону. Міністр оборони та віце-прем’єр Маріуш Блащак оголосив про підписання угоди з американською компанією General Atomics про оренду безпілотників MQ-9A.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *