Британія готується залучити армію через кризу пального

Прем’єр Британії Борис Джонсон розгляне можливість залучення сотень військовослужбовців до вирішення проблеми із постачанням пального на АЗС по усій країні. За планом Operation Escalin, армійців посадять на бензовози, у яких вони возитимуть пальне на заправки.

Проблема на ринку автомобільного пального у Британії виникла через нестачу водіїв бензовозів та підвищення ажіотажу на бензин та дизель, пише The Guardian.

За даними компанії BP, у третини її АЗС вичерпані запаси основних видів палива, а асоціація продавців палива (Petrol Retailers Association), яка представляє  5,5 тис. незалежних продавців, заявила про закінчення резервів у 50% – 90% її членів.

План вирішення паливної кризи за допомогою армії під назвою “Operation Escalin” розробили, ще коли Британія готувалася до “жорсткого” Brexit.  Проте для реалізації замислу потрібно до 3 тижнів часу.

Про користь плану залучення військових свідчить ще і той факт, що водії вантажівок з Європейського Союзу не будуть приїжджати до Британії за короткостроковими контрактами, щоб полегшити паливну кризу відповідно до пропозицій уряду, через погані умови праці в галузі, заявив представник профспілки в Європі.

Тим часом Єврокомісія представила план боротьби зі змінами клімату до 2050 року. В ЄС планують з 2035 року заборонити продаж автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами. Британія також заборонила продаж бензинових авто з 2035 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *