Супутник для дослідження Сонця представили китайські вчені

Шанхайська академія з технологій космічних польотів (SAST) представила модель супутника для дослідження Сонця. Його показали на 13-й Китайській міжнародній авіаційно-космічній виставці.

За даними SAST, основним корисним навантаженням на супутник стане сонячний візуалізуючий H-альфа спектрометр, який буде отримувати зображення Сонця в діапазоні H-альфа. Це допоможе дослідникам спостерігати за змінами на Сонці під час спалахів. Зокрема, за змінами його атмосферної температури і швидкості.

Конструкція супутника передбачає поділ відсіку платформи і відсіку корисного навантаження, забезпечує надвисоку точність наведення і стабільність корисного навантаження.

Відзначається, що Китай вже створив наземну мережу для спостережень за Сонцем і досяг успіху в таких сферах досліджень, як вивчення сонячного спектру і сонячних магнітних полів, проте він тільки повинен почати дослідження Сонця з космосу.

Експерти сподіваються, що це дозволить Китаю просунути фундаментальні дослідження Сонця, дати імпульс розвитку відповідних високотехнологічних галузей промисловості та внести вклад в міжнародні геліофізичні дослідження.

Влада Китаю планує запустити свій перший супутник для дослідження Сонця в цьому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *