До космосу вирушив японський мільярдер

Юсаку Маедзава стартував з космодрому Байконур і повинен провести 12 днів на МКС, приєднавшись до списку космічних туристів.

Маедзава починав як барабанщик панк-рок-групи, у 1998 році заснував компанію Start Today з продажу компакт-дисків та платівок, а у 2004-му став власником Інтернет-магазину Zozotown та швидко розбагатів. Forbes оцінює особисті статки бізнесмена в $1,9 мільярда, що ставить його на 30-й рядок у списку найбагатших японців.

У 2019 році було оголошено, що Маедзава стане першим пасажиром, який здійснить обліт Місяця на апараті виробництва SpaceX, – повідомляє BBC.

Цей політ намічений на 2023 рік, причому мільярдер пообіцяв взяти із собою вісім представників громадськості та сплатити всю подорож.

Перед нинішнім польотом 46-річний космічний турист пройшов серйозний курс тренувань, викладаючи ролики про це у соціальних мережах. Японець має намір виконати 100 завдань на МКС, у тому числі пограти у гольф.

Туриста супроводжують російський космонавт Олександр Місуркін та відеопродюсер Йозо Хірано, який документує подорож для YouTube-каналу мільярдера. За словами Юсаку, перебування на МКС стане для нього здійсненою мрією.

Подорож коштуватиме бізнесменові $88 мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *