Як правильно вибрати диски для свого авто: поради

Як правильно вибрати диски для свого авто: поради

$IMAGE1-left$ Вибір дисків для автомобіля недарма називають одним з найважливіших рішень автолюбителя – саме від того, які диски встановлені на автомобілі і яка обрана гума, багато в чому залежить і зовнішній вигляд автомобіля, і зручність управління ним.

Взагалі, вибір дисків – крок дійсно досить відповідальний. Дивлячись на різноманітність автомобільних дисків, представлених в магазині, варто пам’ятати про те, що не всі вони підійдуть вашому автомобілю. Потрібно точно знати, які розміри дисків можна вважати слушними. У вирішенні цього питання може допомогти, наприклад, консультант в магазині. Неправильно підібраний розмір диска може привести до того, що знизиться керованість автомобіля, буде швидше зношуватися гума, збільшитися навантаження на двигун, або на дисплеї спідометра будуть невірні цифри. Також варто пам’ятати, що чим більший діаметр диска ви виберете, тим нижчий профіль повинен бути у гуми. До речі, кажучи про низькопрофільну гуму, багато автолюбителів називають такою, що мало підходить для наших доріг – і з цим цілком можна погодитися.

Треба сказати, у дисків великого діаметрів є свої переваги. Вони дозволяють полегшити навантаження на двигун автомобіля і знизити витрату палива. Крім того, великі диски збільшують вентиляцію гальм, також збільшується і площа контакту колеса з дорогою через те, що на диски великого діаметру встановлюється широка гума. Не можна забувати і про те, що великі диски забезпечуються відбійником, який відмінно захищає сам диск від пошкодження.

Звичайно, там, де є переваги, можна знайти і недоліки. До недоліків дисків великого діаметру відноситься те, що розгін автомобіля стає менш динамічним, а ризик пошкодження диска в тому випадку, якщо на дорозі попадеться яма, зростає. Та й ціна колеса, на якому встановлений великий диск і низькопрофільна гума, зростає.

При виборі дисків і гуми слід також звертати увагу і на їхню ціну. Вважається, що чим дорожче диск і гума, тим вони більш якісні і зносостійкі. Насправді, це не завжди так. Як правило, найдорожчі диски і гума є продукцією самої “розкрученої” марки, В той же час продукція трохи менш відомих марок може коштувати набагато дешевше, при цьому практично не відрізняючись від більш дорогих моделей за якістю. Але в той же час, не варто купувати і найдешевші диски і гуму, так як при їхньому виробництві, значного зниження собівартості виробники можуть домагатися шляхом вибором не зовсім якісних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *