Сток: чи варто купувати брендовий одяг в таких магазинах

Сток з’явився лише кілька десятків років тому, але вже має досить широку популярність. Дане явище дозволяє кожному бажаючому придбати брендовий одяг за копійки. Нерідко навіть знижки на дорогий одяг доходять до 90%! Спочатку, звичайно ж, це все здається дивним. Але якщо заглибитися, то можна зрозуміти, що з кожним сезоном абсолютно всі бутики заповнюються новими колекціями. Весь одяг зберігається в складах, місце в яких не обмежене. З цієї причини, щоб позбутися від незатребуваних речей старої колекції, вирішили продавати її за будь-яку ціну.

Багато хто любить порівнювати стокові магазини з секонд-хендом. Насправді – це два абсолютно різних поняття. Як ми вже сказали вище, сток – це найчастіше одяг старих незатребуваних колекцій, а секонд-хенд розпродає в переважній більшості випадків одяг, який вже мав господарів. У стокові магазини всі колекції і речі надходять абсолютно новими, на кожній речі Ви можете знайти навіть бирку з цінником. Крім того, власники стоків стежать за новими надходженнями товару і ретельно його контролюють, оберігаючи своїх покупців від старих або неякісних речей, браку та підробок.

У більшості стокових магазинів досить широкий вибір: Ви можете вибрати для себе різні строгі аксесуари, такі як рукавички або сумки, шарфи і т.д. Досить часто можна знайти навіть цілі комплекти аксесуарів, що складаються, наприклад, з шарфа і рукавичок.

Найважливішою перевагою стоку є в першу чергу його співвідношення якості і ціни. Повірте, ніде і ні за яких причинах Ви не зможете знайти брендові речі за такими цінами. Завдяки цьому, кожна людина легко може оновити свій гардероб брендовими і якісними речами абсолютно за копійки. Жінкам, у свою чергу, залишається куди більше грошей для можливих витрат на косметику або на інші важливі речі.

Покупка одягу від іноземних виробників вимагає набагато більшої пильності, ніж при покупці брендів вітчизняного виробника. Перед покупкою одягу, її слід приміряти, а не просто звірити за розміром, адже розміри різних брендів можуть бути дуже різними.

З кожним днем ​​стокові магазини набувають все більшої популярності. Сьогодні Ви можете зустріти кілька десятків таких магазинів, просто вийшовши на прогулянку в центр.

І все-таки, здійснення покупок в стокових магазинів має досить багато плюсів, спробуйте і Ви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *