Як створити відео без зйомки: Google створила Imagen Video

Як створити відео без зйомки: Google створила Imagen Video

Нейронні мережі стали справжнім проривом у світі інформаційних технологій та продовжують дивувати. У компанії Google створили систему Imagen Video, яка вміє самотужки створювати відео без зйомки, використовуючи лише текстовий опис.

Нейромережі вже отримали певну популярність своїм функціоналом. Зокрема, чимало користувачів знають, як вони здатні генерувати зображення за звичайнісіньким описом. Нейромережа працює, як штучний інтелект та може за описом згенерувати на зображенні те, що описано в тексті на словах.

Проте, у компанії Google вирішили не зупинятися на досягнутому та створили проєкт, який завдяки нейромережам здатен створити відео без зйомки. Все, що потрібно: чітко та точно описати, що саме ви хочете побачити.

Система американської компанії називається Imagen Video. Вона може створювати відеоролики з роздільною здатністю 1280 x 768 пікселів. Наразі тривалість відео доволі обмежена та не може перевищувати п’ять секунд.

Imagen Video імітує стилі художників і може створити тривимірні фігури, що зберігають форму під час обертання. Щоб штучний інтелект навчився робити відео з нічого, розробники завантажили десятки мільйонів зображень, матеріалів та текстових описів.

Цікаво, що компанія Google відмовляється ділитися вихідним кодом, аргументуючи своє рішення бажанням не допустити появи неприйнятного контенту.

Приклад відео, як Imagen Video завдяки штучному інтелекту створила ведмедя, що миє посуд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *