Яким повинен бути кабінет керівника: поради

Яким повинен бути кабінет керівника: поради

Перше враження про компанію складається завдяки тому, хто стоїть на її чолі. При подальшій співпраці увага звертається на деталі. І однією з найголовніших є кабінет керівника.

Приміщення, в якому працює начальник фірми – головне приміщення в офісі. Саме тут ухвалюються важливі стратегічні рішення, виникають геніальні ідеї, налагоджується атмосфера в колективі і, що найголовніше, укладаються важливі угоди.

При знайомстві з потенційними діловими партнерами, керівник запрошує їх до свого кабінету для подальшого обговорення. Якщо в компанії є переговорна кімната – це чудово, відвідувачів можна прийняти і там. Варто враховувати, що бесіда в кабінеті керівника відразу набуває більш важливий і серйозний характер. Це сигналізує про те, що компанія зацікавлена ​​в співробітництві. Тому дуже важливо, щоб кабінет керівника справив позитивне враження на відвідувачів.

Ключові складові кабінету керівника

Стіл

Важливо, щоб це був красивий і не дешевий виріб. Стіл керівника повинен бути виготовлений з більш дорогих матеріалів, ніж інші столи офісу. Перш за все, ці меблі свідчить про статус людини. Також, масивний вишуканий стіл на психологічному рівні поставить керівника в більш виграшне становище. Навіть якщо ви зацікавлені у співпраці більше, ніж ваші відвідувачі, перебуваючи за якісним офісним столом, ви переконаєте їх у зворотному.

Стільці

У кабінеті керівника обов’язково повинно бути зручне офісне крісло. На начальника покладена величезна відповідальність і значний обсяг робіт, тому, перш за все, йому повинно бути комфортно. Відволікаючись на дрібні незручності, навряд чи вдасться тримати все під контролем. Як і стіл, серйозне крісло керівника буде надавати особливий психологічний ефект на клієнта.

Для відвідувачів в кабінеті керівника також повинні бути пристойні стільці. Такі, як використовуються в переговорних або стоять в кабінетах співробітників, не підійдуть. По-перше, вони елементарно не впишуться в інтер’єр приміщення. По-друге, зручний і стильний стілець – це своєрідний знак поваги і турботи про тих, хто зайде в кабінет.

Шафа для документів

Природно, начальник не зобов’язаний зберігати в кабінеті такий же обсяг документації, як і його співробітники. Відповідно, шафа в цьому приміщенні буде іншою. Ідеальним варіантом буде офісна шафа зі скляними дверцятами. Таким чином, на полицю можна поставити грамоти, нагороди, кубки, цінні подарунки або ексклюзивні екземпляри своєї продукції, наприклад. Це буде вдалим способом самопрезентації компанії і зробить акцент на тому, що керівник пишається досягненнями своєї компанії.

Як ви зрозуміли, облаштування кабінету керівника – один з найбільш пріоритетних пунктів в процесі облаштування офісу в цілому. Найчастіше меблі для кабінету керівника обійдуться трохи дорожче інших меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *