LG представила перший серійний телевізор, який може згортатися в рулон

LG представила перший серійний телевізор, який може згортатися в рулон

На виставці електроніки CES 2019, яка триває в ці дні в Лас-Вегасі, південнокорейська компанія LG представила серійний телевізор з OLED-екраном, який може згортатися в рулон для економії місця.

Телевізор Signature OLED TV R являє собою доопрацьовану версію прототипу, представленого компанією в минулому році. У складеному стані телевізор з екраном діагоналлю 65 дюймів являє собою невеликий корпус, схожий на колонку. У його верхній частині розташовано отвір, закритий кришкою. Якщо власник хоче подивитися телевізор, то при натисканні відповідної кнопки з отвору виїжджає гнучка OLED-панель, на задній поверхні якої закріплений багатосегментний механізм, який дає їй вигинатися в зворотну сторону.

Судячи з демонстраційного відеоролика, процес розгортання екрану займає близько 10 секунд. Також біля телевізора є режим роботи з частковим розгортанням екрану – в цьому випадку він використовується для прослуховування музики і управління підключеними пристроями “розумного” будинку.

Всі характеристики нового телевізора, продажі якого повинні початися в березні цього року, в компанії поки не розкривають. На даний момент відомо, що Signature OLED TV R працює під управлінням операційної системи webOS і підтримує роботу голосових помічників Google Assistant і Amazon Alexa. Також він отримав підтримку технології Apple AirPlay 2, що дозволяє програвати музику і відео з пристроїв Apple. Ціна нового телевізора також не розкривається, але можна припустити, що дозволити його собі зможуть лише дуже забезпечені покупці.

Зауважимо, що найближчі два-три роки, ймовірно, будуть ознаменовані стрімким розвитком технологій, пов’язаних зі створенням гнучких електронних пристроїв. Зокрема, в цьому році компанія Samsung повинна офіційно представити свій перший гнучкий смартфон, прототип якого був продемонстрований в 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *