Нову мультимедійну систему представила компанія Porsche

Фірмова система Porsche Communication Management версії 6.0 вже нинішнього літа з’явиться на моделях Porsche 911, Panamera і Cayenne, а трохи пізніше – на електромобілі Taycan.

Компанія Porsche випустила нову версію фірмової мультимедійної системи: комплекс під назвою PCM 6.0 уніфікований з системою MIB 3 концерну Volkswagen, але відрізняється власним програмним забезпеченням.

Діагональ екранів залишилася колишньою, але мультимедійка тепер підтримує оновлення «по повітрю», а голосове управління краще розуміє мову.

Голосовий помічник, як нині прийнято, активується фразою Hey Porsche. Трохи змінилася структура головного меню і з’явилася функція drag-and-drop, що дозволяє легко переносити іконки і файли. Apple CarPlay відтепер працює по бездротовому з’єднанню, але головне що в Porsche вперше з’явилася Підтримка Android Auto.

З PCM 6.0 стандартним стане додаток Porsche Track Precision, яке раніше використовувалося тільки на спорткарах 911 і 718 – це “цифровий інструктор”, який активується на гоночних трасах і відображає телеметрію, порівнюючи її з результатами попередніх кіл.

Цю інформацію можна передати на смартфон і синхронізувати з відеозаписом. Для Taycan і майбутнього електричного Macan підготовлений унікальний саундтрек: додаток Soundtrack My Life вміє синтезувати оригінальний звуковий супровід з музичних треків відповідно до умов руху. Фінальний варіант цієї функції компанія Porsche покаже трохи пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *