Оборонну допомогу Україні надають понад 40 країн – Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що військову допомогу Україні надають понад 40 країн світу. За його словами, це дозволить забезпечити перемогу на полі бою та зрештою зміцнити позиції України за столом переговорів.

Також він наголосив, що загальна допомога США в галузі безпеки України з початку повномасштабної війни склала більш ніж 5,6 млрд доларів. Про це повідомляє пресслужба Держдепартаменту.

Блінкен розповів, що США оголосили про додаткову військову допомогу Україні в розмірі 1 млрд доларів. Він додав, що загальна допомога США в галузі безпеки Україні збільшиться до більш ніж 5,6 млрд доларів з того часу, як Росія розпочала своє жорстоке та неспровоковане повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого.

Водночас держсекретар зазначив, що, сподіваючись розділити цивілізований світ, президент країни-агресора путін отримав зворотний ефект.

“Вирішивши почати необґрунтоване вторгнення проти свого сусіда, президент путін мав намір розділити Сполучені Штати, їхніх союзників і партнерів. Втім ми сильніші і згуртованіші, ніж будь-коли. Кремль думав, що це підірве або навіть скине український уряд, але президент Зеленський і демократично обраний уряд України сильні”, – сказав Блінкен.

Держсекретар наголосив, що допомога США у галузі безпеки, а також допомога понад 40 союзників та партнерів продовжують зміцнювати позицію України щодо захисту своєї незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. Блінкен додав, що це дозволить забезпечити перемогу України на полі бою.

“Ми ввели потужні санкції проти росії, зміцнили стримування та оборону НАТО на східному фланзі та надали історичний рівень військової та іншої допомоги Україні, оскільки вона хоробро захищає свою територію та свою свободу. Наша рішучість непохитна. Ми єдині з Україною”, – резюмував Блінкен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *