Офісна дисципліна та порядок – заслуга шафи для документів

Офісна дисципліна та порядок – заслуга шафи для документів

Шафа – це найоптимальніший спосіб позбутися від безладу, нехай навіть творчого. Згадайте, що іноді в екстрених ситуаціях всі зайві речі Ви блискавично можете засунути в шафу. Також і в офісі – дверцята надійно вкриють стоси паперів і стопки зайвих папок.

Якщо говорити про найпоширеніші домашні звички – то відразу ж пригадується манера складати одяг на стільці. Аналогічне явище – нагромадження документів на столах. Стопки іноді вже і не потрібних паперів можуть накопичуватися на робочому місці співробітників. Це буде банально заважати сісти зручніше. А з точки зору психології, величезні стопки папок будуть тиснути на людину, створювати ілюзію авралу. Як результат – стрес. Коли відпрацьовані матеріали можна заховати в шафу – це своєрідний бонус, заохочення за виконану роботу. Галочка в плані завдань.

Однією з основних функцій шафи для документів є архівація паперів. Кожен вид документа можна складати на окрему полицю. Ніяких проблем з пошуком, ніякої плутанини і втрат. У цьому є навіть невелика педагогічна функція: співробітники привчаться все класти на своє місце, а значить стануть більш організованими і зібраними. А все завдяки шафі-вихователю.

Якщо серйозно, шафи для документів – це серце вашого офісу. Усередині – все найважливіше, а з зовні – значний порядок. Запорука продуктивності полягає в тому, щоб все знаходилося на своєму місці.

Яка компанія – така і шафа

Офісна шафа часто стає центральним елементом композиції кабінету. Шафа приковує до себе погляди завдяки своїм габаритам, з цим нічого не поробиш. Тому обираючи цей елемент меблів, намагайтеся знайти відповідний стиль під корпоративний імідж. Це стосується і колірної гами, матеріалу, і характеру діяльності.

Якщо творча компанія облаштовує офіс обов’язково потрібно купити офісну шафу незвичайної конструкції. Або розставити на полицях предмети, здавалося б досить не доречні, але тісно пов’язані зі сферою діяльності. Одним словом, якщо ви працюєте в творчій сфері – креатив повинен проявлятися в усьому. Навіть в меблях. Навіть в шафі для документів.

Якщо компанія не працює в сфері творчості, то, ясна річ, підхід до вибору буде іншим. Химерна шафа буде дико виглядати в банку або страховій компанії. Тут потрібно продемонструвати стриманість. Шафа для документів класичного дизайну, спокійної колірної гами підкреслить серйозність фірми. Звичайно, не потрібно відмовлятися від декору. Але варто пам’ятати, що він повинен працювати на статус.

Компанії часто вибирають шафи зі скляними дверцятами. Туди виставляють цінні речі:

  1. нагороди;
  2. грамоти;
  3. подарунки від іноземних делегацій.

Критики скажуть, що це банальність минулого століття. Але знову-таки, все залежить від шафи. Вона може перетворити поганий тон в еталон стилю і смаку.

Що стосується державних установ, то закриті шафи продемонструють внутрішню дисципліну і порядок у колективі. Хоча захоплюватися не варто, інакше офіс стане схожий на військову базу з надсекретними документами.

Ясна річ, що облаштовуючи офіс всі обов’язково купують офісну шафу. Купити офісну шафу означає подбати про імідж своєї компанії і порядок в офісі. Так що стандартні середньостатистичні меблі підходить не завжди. Перераховані вище факти говорять про те, що до придбання офісної шафи необхідно поставитися серйозно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *