Про початок нової ери науки про Землю оголосило NASA. ВІДЕО

Про початок нової ери науки про Землю оголосило NASA

NASA запустить на орбіту парк найсучасніших супутників, які створять Обсерваторію Земної Системи. Вони вперше створять повний 4D-вид Землі. Про це повідомляє NASA, оголошуючи про нову еру науки про Землю.

NASA нагадує, що понад 50 років збирає та надає дані про сушу, воду, лід і атмосферу Землі. Але тепер буде створена більш потужна система відстежень усіх змін за планетою.

“NASA, працюючи з федеральними партнерами, забезпечить осіб, які приймають рішення, інформацією, необхідною для пом’якшення, адаптації та реагування на зміни клімату через новий Інформаційний центр Землі”, — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що нова супутникова обсерваторія в небі та інформаційний центр на Землі захищатимуть планету для наступного покоління.

Центр надаватиме всю картину про Землю, аж до місцевої інформації, щоб візуалізувати зміни планети — від температури наших містах до підвищення рівня моря, викидів парникових газів до продуктивності сільського господарства.

“У цьому центрі демонструватимуться великі, вражаючі візуалізації, а також інтерактивні засоби масової інформації, історії та розповіді, які надихнуть на дії”, — запевняють вчені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *