росіяни запустили ракету по Україні з імітатором ядерної боєголовки

росіяни запустили ракету по Україні з імітатором ядерної боєголовки

російські війська запустили по Україні ракету типу Х-55 без бойової частини. Замість неї було встановлено блок, що імітує ядерну боєголовку. Про це повідомляє Defense Express.

Українська ППО збила як мінімум дві крилаті ракети та 4 дрони-камікадзе Shahed. За даними джерел видання, ЗС рФ запустили по Україні крилату ракету Х-55 з імітатором ядерної бойової частини. Для цього в рФ провели маніпуляцію з двома ракетами. На Х-55 зняли звичайну бойову частину, а на якійсь Х-55 із ядерним боєзарядом прибрали цей боєзаряд, залишивши “болванку”.

Переважно ЗС рФ застосовували для ударів ракети Х-555 — це неядерна модифікація ракети Х-55. Тепер ворог застосував Х-55, яка спочатку розроблялася як ядерна. Однак вони конструктивно різні, тому в цьому і може бути причина, чому Х-55 була порожньою боєголовкою.

Також є варіант, що ЗС рФ спеціально застосували Х-55 з імітатором ядерної бойової частини, щоб перевантажити українську ППО. Застосування таких ракет є ще одним свідченням, що в рФ вичерпуються запаси звичайних крилатих ракет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *