Палата депутатів Чехії оголосила владу росії терористичним режимом

Палата депутатів Чехії оголосила владу росії терористичним режимом

Армія рФ воює з мирними українцями, а тому Чехія визнала режим путіна терористичним. Політики засудили масовані ракетні удари ЗС росії по енергооб’єктах України та результати псевдореферендумів в окупованих областях. Чеські соціалісти вирішили відзначитися та проігнорували голосування.

Палата депутатів Чехії (нижня палата парламенту з 200 депутатів) визнала російський режим терористичним. Про це йдеться в резолюції, яка опублікована на сайті чеського парламенту.

Політики засудили масштабні атаки російської армії на мирне населення та ключові енергетичні об’єкти України. Чеські депутати не визнають результатів так званих “референдумів” про приєднання до рФ чотирьох окупованих українських областей.

“Очевидна спроба Кремля досягти політичних цілей шляхом залякування цивільного населення та застосуванням терористичних методів”, — заявили політики.

Резолюцію підтримали 129 зі 156 присутніх депутатів. Дії окупантів в Україні призводять до обмежень чи перебоїв у подачі електроенергії, води чи тепла, наражаючи на небезпеку громадянське населення, сказано в документі.

Парламент Чехії згадав про обстріли та розміщення російських військових частин у районі Запорізької АЕС.

“Прямі чи непрямі погрози застосування ядерної зброї, а також помилкові та бездоказові звинувачення України в плануванні застосування зброї масового ураження є небезпечною ескалацією та загрозою загальноєвропейській безпеці”, — заявили депутати.

Чеські політики підтримали ідею створення спецтрибуналу щодо розслідування злочинів агресора в Україні. Міжнародний кримінальний суд зобов’язаний покарати винних у воєнних злочинах, наголосили вони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *