Тюнер для настройки гітар з’явився у системі Google

Google продовжують додавати нові функції в фірмовий пошуковик компанії, які можуть виявитися дуже корисними в певних ситуаціях, наприклад, коли потрібно налаштувати гітару. Саме ця функція з’явилася в пошуковику компанії, завдяки чому користувачі можуть використовувати мікрофон смартфона або комп’ютера для настройки гітари в потрібній тональності.

Досить набрати в пошуковому рядку “тюнер Google”, щоб приступити до налаштування гітари. Інтерфейс даного інструменту схожий з десятками аналогів, які і раніше були доступні у вигляді сторонніх додатків. Необхідно активувати мікрофон пристрою і почати витягувати звуки. Тюнер визначить, до якої ноті прагне користувач і підкаже, чи слід послабити натяг струни або потрібно підтягнути її сильніше.

Якість настройки буде прямо залежати від того, який пристрій ви використовуєте для взаємодії з тюнером. Джерело зазначає, що при використанні iPhone 12 Pro або якісного USB-мікрофона, підключеного до комп’ютера, налаштувати електрогітару не складе труднощів. Однак зробити це за допомогою бюджетного Android-смартфона, який має в оснащенні не надто якісний мікрофон, буде непросто.

Нова функція пошукача Google навряд чи переверне ринок спеціалізованих апаратних тюнерів, оскільки успіх настройки буде прямо залежати від якості використовуваного мікрофона. Проте, “тюнер Google” може виявитися корисним, якщо потрібно налаштувати гітару, а під рукою немає інших інструментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *