Цікавого морського паразита знайшли в океані

Новий мешканець японського океанаріума Aquamarine Fukushima – кровоссальний морський паразит — ізопод з роду Rocinela – вже став популярним. Він схожий на суші з лососем.

Японський Акваріум “Аквамарин Фукусіма” в місті Івакі поділився знімком свого самого незвичайного мешканця. Це морський ізопод (або рівноногий), глибоководний ракоподібний, який за формою нагадує суші з лососем.

Зазвичай ізоподи харчуються мертвими й тваринами, що розкладаються, але не особини. Вони, як правило, є паразитами, які будують затишні будинки на спинах або у внутрішніх органах інших морських істот. За словами доглядача океанаріуму Май Хібіно, більшість представників цього роду здаються тьмяними й коричневими. Однак мешканець “Аквамарин Фукусіма” відрізняється выд родичів яскравим забарвленням.

Раніше рибалки зловили незвичайного представника ізоподів в мережі біля прибережного міста Раусу на Хоккайдо, найпівнічнішому острові Японії. За словами Хібіно, істота жила на глибині від 800 до 1200 метрів, а коли його знайшли, він тільки-тільки поїв — у нього було повне черево. На жаль, неможливо точно дізнатися, чим харчувалася 3-сантиметрова особина, щоб отримати такий яскравий колір сирої риби.

На сьогодні описано понад 10 000 видів ізоподів, раціони, середовище проживання і розміри яких сильно розрізняються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *