“Укрзалізниця” запроваджує новий вид охорони в поїздах і на вокзалах – маршали

Укрзалізниця запроваджує маршалів залізничної безпеки на вокзалах та в поїздах

На вокзальних комплексах та в поїздах акціонерного товариства “Укрзалізниця” розпочали роботу перші маршали залізничної безпеки. Про це йдеться в повідомленні компанії.

“Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких – контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби. На відміну від своїх колег-охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма знаками розрізнення, маршали працюють не публічно. Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, перші маршали Укрзалізниці розпочали свою роботу у вересні, зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів.

“Це розповсюджена модель роботи безпекових підрозділів на авіаційних маршрутах. Перед нашими маршалами, які інкогніто знаходяться в поїздах та на вокзалах, стоїть завдання оцінити ризики та оперативно відреагувати на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів. Також це всі спеціально підготовлені фахівці”, – зазначив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *